O nás

„Není důležité kam jdeš. Není důležité vědět proč jdeš. Jediné, co je nutné vědět, je, že jdeš s radostí. Protože když jdeš s radostí, nemůžeš jít špatně.“

Náš příběh

Každý se jednou v životě dostane na rozcestí, kdy se musí rozhodnout a zvolit si buď pohodlnou cestu, kterou mu vyberou ostatní nebo svoji vlastní cestu, která bude možná trochu trnitá.

Náš příběh začal při procházce nočními ulicemi, kdy nás déšť zahnal do nejbližší vinárny. Přemýšlely jsme, zda nás naše rozhodnutí, stát si za svým názorem a přesvědčením: dělat věci smysluplně a ochotně, nesvedlo z oné pohodlné a bezpečné cesty… Déšť toho měl být důkazem. Přesto, že vinárna již zavírala a personál nás nemohl obsloužit, nechali nás zde alespoň přečkat největší déšť. Poskytli nám přístřeší a útočiště na naší nové cestě.

Jsme nyní moc rády, že se naše společnost jmenuje právě ERMITA Solution, s.r.o.  
ERMITA“ – kaplička, poutní místo poskytující útěchu a bezpečí.
Solution“ – řešení, rozřešení čeho (problému atd.)

Jsme odhodlané poskytovat našim zákazníkům podporu, bezpečí a pomocnou roku v hledání nejlepšího řešení pro jejich potřeby. Přesně tak, jako nám vinárna poskytla pomoc a bezpečí ve chvíli deště a rozhodování o naší budoucnosti. 

O firmě

Nově vzniklá společnost je založena na dlouholeté zkušenosti našich pracovníků v oblasti diagnostiky a prodeje. Vedení společnosti je aktivně zapojeno do řešení všech obchodních případů a neustále rozšiřuje řady nabízených produktů a služeb. Hledá řešení pro každého zákazníka individuálně.

Naší vizí je dlouhodobá spolupráce se spokojeným zákazníkem založená na vzájemném pochopení potřeb a důvěře v nabízené produkty a služby.

Během všech našich činností se snažíme chovat nejen ekonomicky ale hlavně ekologicky. Věříme, že i malé kroky mají velký přínos a proto třídíme odpad, omezujeme používání plastů a papíru, používáme věci opakovaně, např. obalový materiál. „Nejlepší chvíle pro začátek byla včera!“

V případě dotazů, námětů a připomínek, nás neváhejte kontaktovat.

Přejít nahoru